More... Prezydent Rotary Club Wolsztyn nie żyje.

Prezydent Rotary Club Wolsztyn nie żyje.

Tagline

Prezydent Rotary Club Wolsztyn nie żyje.

More... Pomoc dla Ukrainy

Pomoc dla Ukrainy

Tagline

Rotary Club Wolsztyn prosi o pilne wsparcie

More... Przekaż Twój 1% od podatku na działalność charytatywną RC Wolsztyn.

Przekaż Twój 1% od podatku na działalność charytatywną RC Wolsztyn.

1%

Klub nasz już od ponad 25-lat działa wg podstawowej dewizy Rotary International "uczynność innym ponad korzyść własną". Przez te lata…

W kwietniu br. w obecności zaproszonych gości, a przede wszystkim w obecności zainteresowanych, czyli uczniów Gimnazjum nr 2 w Wolsztynie, przekazaliśmy bardzo nowoczesną pracownię do nauki języków obcych.

Sfinalizowaliśmy w ten sposób kolejny projekt edukacyjny na rzecz naszej młodzieży, której dobro szczególnie leży nam na sercu. W przeszłości Rotary Club Wolsztyn przeznaczał już spore środki na komputeryzację szkół czy też na sprzęt sportowy. Tym razem projekt wart 30 000zł zrealizowaliśmy wspólnie w częściach równych z Urzędem Miasta i dlatego też uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Burmistrz Wolsztyna Wojciech Lis i Prezydent RC Wolsztyn Janusz Lisiecki.

K.P.