Prezydent Rotary Club Wolsztyn nie żyje.

Dziś tj. 18 maja 2023r. w godzinach rannych, po ciężkiej chorobie, w wieku 71 lat zmarł Lech Lisiewicz. Leszek jest-był członkiem założycielem Rotary Club Wolsztyn i jednym z najaktywniejszych jego członków. Zaszczytną służbę prezydencką pełnił w dwóch kadencjach, był też skarbnikiem klubowym. Obowiązki swoje wypełniał zawsze wzorowo i z oddaniem, wystarczy wspomnieć, że jeszcze w trakcie choroby wielokrotnie, co prawda zdalnie, ale prowadził zebrania klubowe. W uznaniu swoich zasług odznaczony został PHF.

Bardzo trudno jest pisać o Leszku w czasie przeszłym tym bardziej, że zawsze wspominać będziemy jego oddanie idei rotariańskiej, jego bezinteresowność, chęć niesienia pomocy potrzebującym, fundowanie studentom stypendiów, jego empatię i życzliwość. Leszek nigdy nie odmawiał i zawsze można było na niego liczyć. Inżynier budownictwa lądowego prowadził własną firmę dbając zawsze o swoich pracowników i jakość świadczonych usług.

Leszku, odszedłeś na wieczną służbę rotariańską, ale na zawsze pozostaniesz
w naszej pamięci.

Najbliższym składamy wyrazy współczucia.

Krzysztof Piotrowski