25 JUBILEUSZOWY RAJD PO ZIEMI WOLSZTŃSKIEJ,

organizowany  przez ROTARY CLUB WOLSZTYN, przeszedł już do historii. Na starcie stanęło w tym roku 36 załóg w tym 4 załogi gdzie kierowcami były kobiety, co nas bardzo ucieszyło bo mogła w ten sposób powstać osobna kategoria, którą wygrała Monika Bauta z pilotem Małgorzatą Walkowiak. Również wiele radości sprawił nam start w tegorocznym rajdzie aż 8 Fiatów 126p znakomicie wyremontowanych i przygotowanych, bowiem wszystkie ukończyły zmagania rajdowe i tu też mogliśmy utworzyć specjalną kategorię. W tej kategorii triumfował Piotr Czerniak z pilotem Małgorzatą Czerniak. Generalnie cały rajd wygrał Hubert Sokołowski z pilotem Aleksandrą Dulat. Zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje, ale w pierwszej kolejności ten rajd ma być przednią zabawą, nauką jazdy na odcinkach specjalnych, przyjemnością z miło spędzonego czasu i dlatego uważamy, że zwycięzcami są wszyscy uczestnicy.

Miło nam będzie spotkać się z Państwem za rok. Do zobaczenia.

KP