Z wielką przyjemnością informujemy, że kolejne stypendia rotariańskie zostały przyznane.

Każdego roku w lipcu klub nasz przyznaje stypendia rotariańskie dla młodzieży z wolsztyńskiego liceum. Każdy ze stypendystów otrzymuje 3000 zł wypłacane w miesięcznych ratach po 300 zł, przez 10 miesięcy nauki. Ten rok jest szczególny, gdyż obchodzimy jubileusz 10-lecia istnienia funduszu stypendialnego i właśnie z tej okazji, Walne Zgromadzenie RC Wolsztyn na swoim zebraniu w dniu 25.lipca postanowiło wyjątkowo przynać nie dwa, ale cztery stypendia po 3000 zł każde dla następujących osób:

1. Agata Szulc - absolwentka, studentka pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu,
2. Marcin Piechocki - absolwent, student wydziału lekarskiego na Uniwersytecie Jagielońskim w Krakowie,
3. Martyna Lulkiewicz - uczennica III kl.,
4. Paweł Toś - absolwent - student na wydziale lekaskim Uniwersytetu Medyccnego w Poznaniu.

Wyróżnionym gratulujemy!!