2018 05 29 23h03 49Rotary Club Wolsztyn informuje,że w roku szkolnym 2018/19 ufunduje stypendia dla uczącej się młodzieży szkół ponadpodstawowych. O stypendium ubiegać się mogą zarówno uczniowie jak i tegoroczni absolwenci,którzy będą kontynuować naukę na studiach dziennych.

Kryterium podstawowym są bardzo dobre wyniki w nauce oraz aktywność społeczna i ponadprzeciętne zdolności w interesującej dziedzinie. Istotna jest również sytuacja materialna kandydata.

Przez ostatnie dziesięć lat wspieraliśmy stypendiami młodzież z LO Wolsztyn. Z naszej pomocy skorzystało dotychczas 30 osób. W tym roku pragniemy skierować naszą ofertę pomocy do wszystkich szkół ponadpodstawowych ,a kandydaci mogą zgłaszać się sami pobierająć drogą e-mail kwestionariusz kandydata do stypendium z naszej strony internetowej -uzupełniając go potrzebnymi załącznikami/b.ważne/

Wszystkie dokumenty można skladać do dn.24.06.drogą pocztową na adres RC Wolsztyn.

Prezydent RC Wolsztyn

Ewa Bobrowicz